Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Спогади про Зоряний пил

Рік:
Ор. назва:
Stardust Memories
Країна:
США
Режисер:
Вуді Ален
Тривалість:
01:28:44
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Ера
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Сенді Бейтс – відомий комедійний режисер. Він хоче почати знімати серйозніші фільми, але численні шанувальники чекають від нього лише комедій. Крім того, Сенді розривається між двома своїми жінками: Дейзі та Ізобель, що мають зовсім різні характери; крім того, режисера долають спогади про своє колишнє кохання - веселої і безпосередньої Доррі.

Вирішивши ретельно обміркувати своє життя — минуле, сьогодення та майбутнє, — Сенді Бейтс усамітнюється на вікенд у готельному номері, поки йде кінофестиваль ©Kino4ua Спогади про Зоряний пил 1980 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?