Kino4ua.com
HD 720p
PG

Бум

Рік:
Ор. назва:
La boum
Країна:
Франція
Режисер:
Клод Піното
Тривалість:
01:50:27
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Інтер
Вік приходить до нової школи, її подругою стає дівчинка на ім'я Пенелопа. Вік і Пенелопа разом починають шукати своє кохання, а ідеальне місце для знайомства з молодими людьми - це велика вечірка (бум), що намічається. Батьки не хочуть пускати туди Вік, але завдяки мудрим порадам прабаби Пупетти (Деніз Грей) Вік вдається їх умовити. На вечірці вона зустрічає Матьє і закохується в нього без пам'яті. Їхні стосунки поступово розвиваються, водночас між батьками Вік намічається розлад: коханка отця Вік вимагає останньої ночі разом. Франсуа доводиться брехати дружині, і, зрештою, він не витримує і розповідає їй про свої зради. Між Франсуаз (матір'ю Вік) та шкільним учителем німецького Еріком Леманом (Бернар Жіродо) спалахує роман. Трохи згодом з'ясовується, що Франсуаз вагітна, але батько дитини – Франсуа. Лише до кінця фільму батьки Вік миряться. ©Kino4ua Бум 1980 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?