Kino4ua.com
480p
G

Смурфики

Рік:
Ор. назва:
Smurfs
Країна:
Бельгія, США
Режисер:
Рей Паттерсон, Джон Уолкер, Боб Го
Тривалість:
1 серія: 12:00 - Gxxx, 24:00 - Hxx (цілком серій: 163)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Російською - Оригінал
Ця кумедна мультиплікаційна історія про маленьких синіх чоловічків у білих шапочках, що живуть у лісових будиночках. На кожному шляху зустрічаються як позитивні та нешкідливі персонажі, так і лиходії та відьми, які прагнуть розправитися з вигаданими пухконосими героями. Глядач знайомиться з татом Смурфом, дівчинкою Смурфеттою, Розсудником і Розтяпою, який є найневдалішим і невдачливим смурфиком. Також тут присутні постійно сплячий Лінтяй, найміцніший Силач, а також Красень, Нитик, Боркотун, Фермер і Портний - імена, що характеризують кожного жителя. Гаргамел - головний лиходій, кошатник, відьмак і заклятий ворог смурфиків, який робить із них золото або просто холоднокровно з'їдає, тому постійно полює за спритними синенькими персонажами. Він має багатого і сильного хрещеного Балтазара, який живе у великому замку, а також учень-чарівник на ім'я Грубл. Крім того, жодна смішна та добра історія не може обійтися без злої чаклунки. У мультику цю роль виконує Хогата - потворна і рудоволоса тітка, що переміщається на стерв'ятнику. ©Kino4ua Смурфики 1981 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
3+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?