Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Добровольці мимоволі / Нашивки

Рік:
Ор. назва:
Stripes
Країна:
США
Режисер:
Іван Райтман
Тривалість:
02:02:58
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Головний герой, Джон Вінгер, як класичний невдаха, одного дня втратив все — роботу, машину, розлучився зі своєю квартирою та дівчиною. Джон вирішує піти добровольцем у збройні сили і вмовляє свого друга Рассела приєднатися до нього. Герої сподіваються за допомогою армії стати ідеальними чоловіками для красунь. Але, раптом виявляється, що складнощі армійської служби надто важкі і навряд чи виправдовують їхню початкову мету. Однак їм вдається познайомитися з двома чарівними дівчатами, Луїзою та Стеллою.

Під час навчань капітан Стілман ненавмисно веде взвод через кордон до Чехословаччини. Боягузливий сержант Халка, дізнавшись, де вони знаходяться, вистрибує з вантажівки незадовго до того, як його захопила Радянська Армія. Він дає сигнал лиха по радіо, який чують Джон і Рассел, які розуміють, що взвод перебуває у небезпеці. Джон, Рассел, Стелла та Луїза беруть ЕМ-50 і проникають на радянську базу, де знаходиться взвод. За допомогою Халки вони рятують весь взвод. ©Kino4ua Добровольці мимоволі / Нашивки 1981 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?