Kino4ua.com
HD 720p
PG

Колісниці вогню / Вогняні колісниці

Рік:
Ор. назва:
Chariots of Fire
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Г'ю Гадсон
Тривалість:
02:03:33
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
У 1919 році в Кембриджський університет вступає єврей за походженням Гарольд Абрахамс, де стикається з антисемітськими настроями та класовими забобонами студентів та викладачів, але бере участь у зустрічах клубу Гілберта та Саллівана. Йому вдається пробігти дистанцію навколо двору коледжу в 188 кроків за час, поки годинник на вежі відбиває 12 годин, а незабаром Абрахамс починає перемагати у різних національних змаганнях. Незабаром він закохується в оперну співачку з клубу Гілберта та Саллівана на ім'я Сібіл. Тим часом місіонер Ерік Лідделл, який народився в Китаї в сім'ї шотландського місіонера, збирається також брати участь у змаганнях із бігу в Шотландії. Його відмовляє сестра Дженні, проте Лідделл вважає, що цим може прославити Господа, перш ніж зможе вирушити до Китаю у складі місії.

У першому ж забігу один проти одного Лідделл перемагає Абрахамса. Гарольд засмучений, проте професійний тренер Сем Муссабіні пропонує Гарольдові свою допомогу, щоб покращити його результати. Викладачі Кембриджу обурюються подібною ініціативою, вважаючи, що для бігуна-аматора робота з професійним тренером — нечесний та неджентльменський вчинок, проте Гарольд ігнорує їхні аргументи. У Лідделла виникають інші проблеми: він пропускає церковну службу через тренування, чим дуже незадоволена сестра Дженні, яка вважає, що Ерік вже не думає про Господа. У відповідь Ерік пояснює, що хоч і збирається повернутися до Китаю, він відчуває божественну присутність під час бігу. За його словами, заняття спортом та служіння Господу не суперечать одне одному. ©Kino4ua Колісниці вогню / Вогняні колісниці 1981 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?