Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Моя вечеря з Андре

Рік:
Ор. назва:
My Dinner with André
Країна:
США
Режисер:
Луї Маль
Тривалість:
01:51:43
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Цікава ідея
Переклад:
Original English Оригінал
Протягом першої половини фільму Андре описує деякі зі своїх духовних переживань, здобутих ним відтоді, як він відмовився від своєї кар'єри театрального режисера 1975 року. Зокрема, він розповідає про спільну роботу зі своїм другом, режисером Єжи Ґротовським, і групою польських акторів у лісі в Польщі, про свій візит до Фіндгорна в Шотландії, про поїздку до Сахари, щоб спробувати створити п'єсу за мотивами "Маленького принца" Сент-Екзюпері, про перформанс на Лонґ-Айленді, під час якого Андре було символічно поховано живцем на Геловін.

Друга частина фільму являє собою діалог, під час якого Воллі намагається довести, що жити так, як Андре жив останні п'ять років, просто неможливо для більшості людей. Андре відповідає, що те, що вважається нормальним життям у Нью-Йорку наприкінці 1970-х, більше схоже на життя уві сні, ніж на реальне життя. Під час поїздки з ресторану на таксі Воллі згадує про своє дитинство, а, приїхавши додому, розповідає своїй подрузі Деббі про свою вечерю з Андре. ©Kino4ua Моя вечеря з Андре 1981 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?