Kino4ua.com
HD 720p
R

Квартет

Рік:
Ор. назва:
Quartet
Країна:
Велика Британія, Франція
Режисер:
Джеймс Айворі
Тривалість:
01:40:52
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | EnterFilm
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Квартет - це кінодрама 1981 року, яка перенесе вас в оселю шляхетних аристократів у найкрасивішій частині Франції. Режисер Джеймс Айворі створив дивовижну атмосферу романтики, взаємовідносин і музичної творчості, яка занурить вас у світ подорожей ландшафтами та життям героїв фільму. Оригінальна назва фільму "Quartet" - своєрідна алюзія на музичний твір, під час компонування якого беруть участь 4 музиканти. У фільмі взаємозв'язок кохання і мистецтва абсолютно незрівнянний, ніби ці два поняття споріднені одне з одним і відображають внутрішній світ героїв.У центрі сюжету - історія кохання двох юних молодят, які намагаються знайти своє місце в житті і відкрити свій талант, як і багато інших героїв фільму. Країна дії - Франція, красива й елегантна, як саме кіно. Герої засмагають на ніжному сонечку, прогулюються декоративними вуличками, історичними замками й театрами, де лунає чудова музика. "Quartet" - історія про те, як молоді та старі закохані, забажавши свободи й самовираження, прекрасно поєднуються у справжньому музичному квартеті, де гармонія творчих ідеалів міцно пов'язана з вищим коханням і людським самовираженням. Це фільм про те, як потрібно жити і насолоджуватися життям у найкращих його проявах. ©Kino4ua Квартет 1981 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?