Kino4ua.com
HD 720p
CCPG-13

Мобільний воїн Ґандам Фільм 3 : Зіткнення у космосі

Рік:
Ор. назва:
Mobile Suit Gundam III: Encounters in Space
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Есіюкі Томіно, Йошіказу Ясухіко
Тривалість:
02:20:19
Переклад:
Українська мова Субтитри | OleksiiK / CC
Однорічна війна добігає кінця, оскільки сили Зеона тепер відступають назад у космос. Амуро Рей дізнається набагато більше про свої здібності і намагається використовувати їх як найкраще. Він вийшов на межу своїх можливостей, коли знову зустрічає сумнозвісного Чара Азнебля. Він також закохується в таємничу жінку на ім’я Лала Суне, яка знає весь потенціал здібностей.

Ось-ось почнеться найбільша битва, оскільки багато близьких людей потрапляють під владу війни. Чи зможе Федерація Землі перемогти князівство Зеон? Або вони зазнають невдачі? Чи зможе Чар довести, що він кращий Ньютайп, ніж Амуро? ©Kino4ua Мобільний воїн Ґандам Фільм 3 : Зіткнення у космосі 1982 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?