Kino4ua.com
HD 720p
PG

Татусі

Рік:
Ор. назва:
Les compères / The ComDads
Країна:
Франція
Режисер:
Франсіс Вебер
Тривалість:
01:30:59
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
"Татусі" - це історія з життя двох абсолютно різних людей - твердого і сильного духом Люка і простого і нещасного, втім як завжди в цій парочці Піньона. Об'єднала цих двох протилежних особистостей їхня спільна подруга - Христина Мартен, у якої зник син Трістан. Як завжди герої навперебій намагаються будь-якими методами допомогти подрузі, тим більше, що обидва вони підозрюють, що Трістан може бути сином одного з них. З героями трапляється безліч смішних історій, що дає змогу глядачеві вдосталь повеселитися над пригодами тирана і невдахи, втім, обох їх можна врешті-решт зробити щасливими невдахами. Майстерний і дуже тонкий французький гумор надає особливого тону цій комедії, в якому час за переглядом фільму летить просто непомітно. ©Kino4ua Татусі 1983 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?