Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Якось в Америці

Рік:
Ор. назва:
Once Upon a Time in America
Країна:
Італія, США
Режисер:
Серджіо Леоне
Тривалість:
03:49:19
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Кримінальна драма режисера Серджіо Леоне Одного разу в Америці, розповідає про становлення мафіозних угруповань у двадцяті роки минулого століття, коли жителі США насолоджувалися яскравим життям, слухаючи джаз і покурюючи сигари. Американці зростали на легендах про знаменитих мільйонерів, які вибралися зі злиднів і заробили все своєю працею. Так, одного разу в Америці троє безнадійних хлопців, які виросли в неблагополучних районах Нью-Йорка, вирішили брати від життя все. Вони вірили у свою удачу, хитро провертали афери, прибирали зрадників і позбувалися конкурентів. Заробивши бандитськими методами статус королів злочинного світу, вони заприсяглися віддати життя один за одного, адже вони стільки пройшли разом, а дружба це головне. Але з роками принципи змінюються. ©Kino4ua Якось в Америці 1984 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?