Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Шина - королева джунглів

Рік:
Ор. назва:
Sheena
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Джон Гіллермін
Тривалість:
01:56:21
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Як героїня потрапила до джунглів і чому залишилася тут? Ця біла жінка не могла зрозуміти, що їй робити і як бути. Вона довго мріяла про те, що зможе все в житті змінити, але на жаль, все склалося інакше. Її батьки були вбиті, а її малечу знайшла відьма і вклала в неї всю повноту своєї магії.

Це стало для героїні великим потрясінням. Вона не могла повірити, що все тепер може змінитись. Кожен новий день героїня тільки й вірила в те, що за нею прийдуть, заберуть та врятують, але ні. Довелося змиритися і жити по-новому, оскільки вона раніше не жила і не хотіла. Тепер вона вважає джунглі своїм будинком та за допомогою магії охороняє їх. ©Kino4ua Шина - королева джунглів 1984 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?