Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Навсікая з Долини Вітрів

Рік:
Ор. назва:
Nausicaa of the Valley of the Wind
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Хаяо Міядзакі
Тривалість:
01:57:02
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Події твору починаються тисячу років після «сім днів вогню» — глобальної війни, яка знищила індустріальну цивілізацію. Хоча людство вижило, водна і земна оболонки Землі зазнали серйозного зараження. Більша частина суші виявилася покрита величезним Лісом, у якому ростуть гриби розміром з дерева, що розкидають отруйні суперечки. Ліс населений комахами-мутантами, серед яких величезні Оми. Людство живе у невеликих поселеннях-державах, розташованих посеред Лісу, і періодично влаштовує війни за ресурси, що залишилися. На межі Лісу знаходиться Долина вітрів. Люди Долини поклоняються вітру: він захищає їх від отруйних суперечок, надає руху лопаті незліченних млинів, допомагає добувати енергію та чисту воду з глибини землі. Вони живуть у гармонії з природою та не беруть участі у конфліктах інших країн. ©Kino4ua Навсікая з Долини Вітрів 1984 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb8.0
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?