Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Міккі та Мод

Рік:
Ор. назва:
Micki + Maude
Країна:
США
Режисер:
Блейк Едвардс
Тривалість:
01:57:54
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Роб Селінджер, репортер на телебаченні, одружений на ведучій ток-шоу на ім'я Міккі. Подружжя рідко залишається разом через той величезний час, який Міккі витрачає на свою роботу. І ось одного разу в хвилини чергової самотності Роб зустрів Мод, молоду і красиву дівчину-музиканта, у них зав'язалися стосунки. Незабаром герой дізнається, що його коханка вагітна, і вирішує одружитися тепер на ній, залишивши Міккі. Але коли Роб збирається повідомити про своє рішення дружині, вона також каже йому, що вагітна. Не визначившись із вибором, репортер стає двоєженцем, одружившись і з Мод. Тепер йому доведеться важко, адже треба буде знаходити час для двох вагітних жінок, кожна з яких хоче постійно бачити Роба поруч. ©Kino4ua Міккі та Мод 1984 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?