Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Кращий захист

Рік:
Ор. назва:
Best Defense
Країна:
США
Режисер:
Віллард Хайк
Тривалість:
01:33:57
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У 1982 році ледачий і безталанний інженер Вайлі працює у фірмі, що перебуває на межі банкрутства. Одного разу він зустрічає в барі людину, яка займається розробкою технологій для сучасного танка і збирається зустрітися з агентом КДБ. Побоюючись переслідування, шпигун ховає проект танка в портфелі Вайлі. Коли інженер виявляє креслення, він усвідомлює, що виробництво бойової машини за розробками незнайомця може врятувати від банкрутства компанію його боса. У 1984 році лейтенант Лендрі, який виконує бойове завдання в Кувейті, змушений вступити в бій на танку, спроектованому ледарем Вайлі... ©Kino4ua Кращий захист 1984 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?