Kino4ua.com
HD 720p
R

Така моя воля

Рік:
Ор. назва:
Le Bon Plaisir
Країна:
Франція
Режисер:
Франсіс Жіро
Тривалість:
01:42:55
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Культура
Він - нервовий, підозрілий, честолюбний і егоїстичний президент Франції. Вона - талановитий і привабливий дизайнер. Цих двох об'єднує давній зв'язок, який має залишатися таємницею. Одного літнього вечора один молодий чоловік, наважується на грабіж і вихоплює сумку у незнайомки, бажаючи догодити своїй дівчині. За нещасною випадковістю, в сумці Клер лежить десятирічний лист від її колишнього коханця і, за сумісництвом, майбутнього президента країни, який може відкрити таємницю їхніх колишніх стосунків. Бажаючи уникнути величезного скандалу, Клер звертається по допомогу до президента, який доручає цю особисту справу міністрові внутрішніх справ - своєму найкращому другові. Але яких би заходів не вживали, ситуація все-таки виходить з-під контролю. ©Kino4ua Така моя воля 1984 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?