Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Переродження Короля Героя у Майстриню Меча (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Reborn to Master the Blade: From Hero-King to Extraordinary Squire
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Наоюкі Кузуя, Хаято та Мідзірі
Тривалість:
00:24:00
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | VRdub
У далекій-далекій країні король Інгліс прожив гідне життя і правив на благо свого народу, чим здобув загальну любов і визнання. Тому на смертному одрі він жалкує лише про одне: про те, що за державними справами він так і не зміг втілити свою мрію. В останній момент йому богиня-покровителька вирішує вгамувати його душевні муки, дарувавши йому другий шанс і відправивши далеко в майбутнє. Але ми знаємо благословення цих богинь: щось має піти не так. Інгліс вдало народжується в сім'ї глави лицарського ордена, але... мало того, що дівчинкою, так ще й абсолютно без дару володіння будь-яким видом зброї. А це означає, що дорога в лицарі йому замовлена. Втім, це не заважає йому продовжити шлях до своєї мрії — максимально відточити майстерність фехтування, хай і в ролі простого зброєносця. Адже рицарем тебе робить не та кров, що тече у твоїх жилах, а та, яку ти проллєш на полі бою! ©Kino4ua Переродження Короля Героя у Майстриню Меча (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.2
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?