Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Привіт, майбутнє! (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Hello Tomorrow!
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Джонатан Ентвістл
Тривалість:
00:30:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
У центрі сюжету серіалу виявляється Джек Біллінгс – талановитий підприємець, якому природна чарівність та приємна зовнішність допомагають досягати поставленої мети. Чоловік, який володіє неабияким розумом, збирається почати в найближчому майбутньому роботу над новим проектом. Колегам він повідомляє, що готує геніальну ідею, яка повністю переверне уявлення людини про сучасний світ. Працівники офісу з нетерпінням чекають на день, коли Джек представить план. Навколишні навіть не підозрюють, наскільки найновіші його ідеї. Біллінгс намагається враховувати побажання всіх клієнтів. Щодня він розглядає листи зі скаргами та пропозиціями, не залишаючи кабінет до самої ночі. Найважливішим для чоловіка стає заробіток грошей чесним шляхом. Головне, щоб жертва не сумнівалася у його компетентності та добрих намірах. Джек робить висновок, що Земля вже встигла набриднути людству. Він пропонує будь-кому, хто бажає повністю змінити своє життя і вирушити на Місяць. ©Kino4ua Привіт, майбутнє! (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?