Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Старша карта (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
High Card
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Джунічі Вада
Тривалість:
00:23:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Кіото
Вирішивши підтримати рідний притулок, який опинився на межі закриття через фінансові проблеми, Фінн Олдман вирушив у казино, маючи намір швидко сколотити собі статки. Однак замість золотих гір Фінна чекали погоня і перестрілка, в яку він несподівано виявився втягнутим. Фінн, що примудрився вижити, дізнався, що небезпечний інцидент пов'язаний з існуванням особливих гральних карт, кожна з яких дозволяє власнику отримати суперздатність. Карти настільки могутні, що можуть вплинути на розміщення сил у державі.
Щоб уникнути проблем та мінімізувати негативні наслідки від використання карт, король Форландії, на території якої і розпорошені карти, створив спеціальний загін під назвою «Старша карта». Членом цього загону запропонували стати Фінну.
Тепер йому разом із чотирма колегами необхідно зібрати карти та встигнути зробити це раніше за численних конкурентів! ©Kino4ua Старша карта (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.9
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?