Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Проста формальність

Рік:
Ор. назва:
Una pura formalità / A Pure Formality
Країна:
Італія, Франція
Режисер:
Джузеппе Торнаторе
Тривалість:
01:51:17
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Цікава ідея
Тієї ночі в лісі вибухнула страшна гроза. Намагаючись сховатись, письменник Оноф біжить, не розбираючи дороги, як раптом шлях йому перегороджують троє поліцейських. Його заарештовують і доставляють у дільницю, де дивний поліцейський комісар, який легко цитує будь-які уривки з романів Онофа, починає свій незвичайний допит. Задушевна бесіда постійно змінюється допитом із пристрастю, а потім знову переходить у задушевну бесіду, а Оноф ніяк не може зрозуміти: в чому його злочин, за що він заарештований? І він ніяк не може пригадати, як він, власне, опинився в лісі. ©Kino4ua Проста формальність 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?