Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Імперія світла

Рік:
Ор. назва:
Empire of Light
Країна:
Велика Британія, США
Режисер:
Сем Мендес
Тривалість:
01:54:47
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Цікава ідея
Англійське приморське містечко, 1980-ті роки. Спад економіки призводить до стрімко виникненого безробіття. Хіларі Смол обіймає посаду керуючої кінотеатру «Імперія».
Жінка чудово справляється зі своїми обов'язками, доводячи відданість роботі. Вона може продавати квитки, стежити за комфортом відвідувачів, а після показів прибирати зали. Поруч згуртована команда – менеджер Елліс, кіномеханік Норманн, помічники Джанін та Ніл. Усі вони I віддані роботі. За довгі роки спільної діяльності вони згуртувалися у справжню сім'ю для |
Хіларі, яка не може забути минуле. Молодий Стівен приходить на посаду касира, не здогадуючись, що незабаром між ним та Хіларі виникнуть дружні почуття. ©Kino4ua Імперія світла 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?