Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Ромео та Джульєтта (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Romeo Juliet
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Озакі Фумітоші
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 24)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka
Сюжет аніме-драми «Ромео і Джульєтта» є вільною інтерпретацією популярної шекспірівської трагедії, в якій глядач має зустрітися і з магією, і з польотами на драконах, і, звичайно ж, з зворушливою історією кохання.
Дії аніме розвиваються в місті Верона, що ширяє повітрям, спирається на підтримку загадкової сили Ескала. Правителем цього граду є Лаерт Монтеккі — найжорстокіший герцог, що вчепився сталевою хваткою у владу і прибрав її у свої руки у вигляді повалення та винищення всієї родини Капулетті — попереднього володаря. Рід Капулетті занепадає — в живих вдалося залишитися найменшій дочці Джульєтті, яка стала єдиною надією на продовження прізвища. А рід Монтеккі, навпаки, процвітає, незважаючи на те, що у герцога є єдиний наступник Ромео, той, хто має продовжувати його династію...
Спадкоємці ворогуючих кланів неодмінно зустрінуться і, всупереч усьому, полюблять один одного. А от чи зуміють юні герої зберегти та відстояти непорочність своїх почуттів та вистояти під натиском нещадного узурпатора? ©Kino4ua Ромео та Джульєтта (1 Сезон) 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?