Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Смурфики 2

Рік:
Ор. назва:
The Smurfs 2
Країна:
США
Режисер:
Раджа Госнелл
Тривалість:
01:45:27
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Російською - Оригінал
Фентезі комедія «Смурфики 2» продовжує розповідати про неймовірні пригоди маленьких блакитних чоловічків, які живуть в чарівному селі, яке невидиме для сторонніх очей. І знову їх веселе і радісне життя порушує злий чарівник Гаргамель, спраглий отримати чарівну силу Смурфиків. Цього разу, він створює істот схожих на Смурфів, проте дуже злих, завдання яких, обманним способом переманити на свою сторону єдину дівчинку Смурфетту, і зробити її такою ж поганою, як вони. Якщо все піде як треба, вона, то і допоможе Гаргамелю дістати магічну силу Смурфів. Але друзі Смурфетти просто так не віддадуть свою подругу, і зроблять все можливе, щоб зруйнувати план злого чаклуна. ©Kino4ua Смурфики 2 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?