Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Хлопці із сільського пекла

Рік:
Ор. назва:
Boys from County Hell
Країна:
Ірландія, Велика Британія
Режисер:
Кріс Боф
Тривалість:
01:29:12
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У маленькому містечку десь на Півночі Ірландії життя давно зупинилося. Понад сто років тому Брем Стокер був тут проїздом, надихнувся місцевою пірамідою з каменів, нібито надгробком Абхартаха - першого відомого в Західній Європі вампіра, і написав свій великий роман "Дракула". Відтепер єдиний паб у місті називається "Стокер", а містечко стало місцем паломництва для шанувальників легенд про кровопивців. Місцеві телепні Юджин і його друзі з нудьги нерозумно розігрують шанувальників жахів, використовуючи місцевий фольклор і ту саму стародавню піраміду з каменів посеред пасовища. Але одного разу будівельна компанія, в якій працює Юджин, дає йому завдання розрівняти пасовище, через яке має пройти нова дорога. Незважаючи на опір старожилів, Юджин зносить стародавню піраміду і випускає кровожерливого монстра. Тепер героям потрібно об'єднатися і поставити на місце нечисть, що розгулялася, яку вони вважали простою приманкою для дурних роззяв. ©Kino4ua Хлопці із сільського пекла 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?