Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Арктичний вибух

Рік:
Ор. назва:
Arctic Blast
Країна:
Австралія, Канада
Режисер:
Браян Тренчард-Сміт
Тривалість:
01:31:30
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Ця холодна і жорстка історія безпосередньо впливає на глядачів із самого початку. Режисер Браян Тренчард-Сміт передає незвичну порожнечу і загрозу Арктичного регіону, показуючи наскільки незахищеними ми можемо опинитися перед силою природи. Але це лише початок несподіваних подій, що стоять перед персонажами. Вчені, які проживають у цій ізольованій лабораторії, стикаються з серйозною загрозою, коли їхні експерименти викликають потужний клатч. Як вижити в крайності. Фільм є відмінним вибором для всіх любителів будь-яких фільмів про пригоди та виживання. ©Kino4ua Арктичний вибух 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?