Kino4ua.com
HD 720p
R

Збройне пограбування

Рік:
Ор. назва:
Jun huo da jie an / The Great Arms Robbery
Країна:
Китай
Режисер:
Цзінь Хао
Тривалість:
01:12:11
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - Оригінал
Фільм бойовик "Збройне пограбування" повідає дивовижну історію. Група відчайдушних терористів організовує холоднокровний напад на конвой, який нічого не підозрює. Хлопці супроводжують перевезення небезпечної зброї. Злочинці забирають кілька таємних екземплярів. Правопорушники розраховували спрацювати ідеально чисто. Але в їхній план дій раптово втрутився один із хитрих охоронців. Чоловік встиг вчасно втекти з цікавою валізкою. У ній приховані секретні коди, що запускають смертоносну зброю. Тепер за ним починають полювати лиходії та співробітники спецслужби. Служителі порядку дотримуються версії, що втікач у змові зі злочинцями. Необхідно відшукати його, поки не стало пізно. Але хто виявиться швидшим? Представники наявного закону чи кримінальні елементи, які не збираються здаватися? Колишній охоронець наразив себе на серйозну небезпеку і невідомо, навіщо йому знадобилися вкрадені розробки. ©Kino4ua Збройне пограбування 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.6
Основний торрент
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?