Kino4ua.com
HD 720p
R

Нічне пограбування

Рік:
Ор. назва:
Dietro la notte
Країна:
Італія
Режисер:
Даніеле Фаллері
Тривалість:
01:27:21
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Sunnysiders
Марта - молода жінка, яка змогла досягти успіху. Вона дуже багато працювала і заслужила на довіру начальства. Тепер героїня обіймає посаду начальника служби безпеки у великій компанії, що займається продажем дорогоцінного каміння. Їй доведеться вирушити в чергове відрядження, щоби супроводити велику партію діамантів. Але напередодні поїздки до її будинку вривається невідомий чоловік, який пов'язує Марту та її дочку та замикає у маленькій кімнаті. Родички намагаються зробити все можливе, щоби звільнитися. Марта впевнена, що подія пов'язана з її професійною діяльністю, але чи можливо вона помиляється? ©Kino4ua Нічне пограбування 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?