Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Брокер

Рік:
Ор. назва:
Broker
Країна:
Південна Корея
Режисер:
Гіроказу Корееда
Тривалість:
02:09:17
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | В одне рило
Біля дверей церкви в бебі-боксі було залишено немовля. Сан-хен, який працює дияконом, разом зі своїм помічником стерли відео, на якому зображено обличчя дівчини, яка принесла дитину. Вони забрали його собі, проігнорувавши ухвалені державою норми. Але вже наступного дня мати хлопчика повертається, бажаючи повернути його назад. Їй повідомляють, що дитині було знайдено нову родину. Розуміючи безвихідь ситуації, героїня погоджується. Так дівчина, двоє чоловіків і немовля вирушають у дорогу, щоб зустрітися із сімейною парою, яка усиновить дитину. А слідом за ними вирушають поліцейські, які давно мріють зловити цих посередників. ©Kino4ua Брокер 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?