Kino4ua.com
HD 720p
R

Пляжний будиночок

Рік:
Ор. назва:
Beach House
Країна:
США
Режисер:
Джейсон Солтіл
Тривалість:
01:26:43
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Емма - дев'ятнадцятирічна дівчина, яка насолоджується відпочинком на узбережжі. Вона веде безтурботне життя, радіючи кожному дню. Незабаром все починає змінюватися найкардинальнішим чином. У будинку несподівано з'являється незнайомець, який, виявляється, є частиною минулого її матері. Непроханий гість лякає дівчину, але водночас і зачаровує її. Але незабаром Емма починає підозрювати, що цей чоловік скоїв у минулому жахливий злочин. Чому він опинився в цьому місці і які цілі він переслідує?.. ©Kino4ua Пляжний будиночок 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?