Kino4ua.com
HD 720p
R

Винахідник. Жага крові в Силіконовій Долині

Рік:
Ор. назва:
The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley
Країна:
США
Режисер:
Алекс Гібні
Тривалість:
01:58:52
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Ще в 2015 році Елізабет Холмс вважалася однією з найуспішніших бізнес-вумен планети. Вона мала мільярдний стан і була засновником інноваційного стартапу Theranos. Але через десять років після заснування компанії, яка обіцяла революцію в методах експрес-діагностики, з'явилися перші тривожні дзвіночки, що свідчать про хибність зроблених Елізабет відкриттів. Але чи свідомо вона добувала гроші з повітря, чи просто помилилася?

Цей фільм розповідає історію скандального стартапу та його засновниці, викладену безпосередніми учасниками події з коментарями психологів та інших консультантів. Режисер і сценарист Алекс Гібні дав можливість висловити свою думку працівникам корпорації, зокрема й тим, які першими викрили злочинну діяльність топ-менеджерів Theranos. ©Kino4ua Винахідник. Жага крові в Силіконовій Долині 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?