Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Магазин з привидами

Рік:
Ор. назва:
Spirit Halloween
Країна:
США
Режисер:
Девід Поаг
Тривалість:
01:21:19
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Події фільму відбуваються перед настанням Геловіну в невеликому спокійному містечку, де відкривається новий тематичний магазин. Місцеві підлітки одразу загоряються бажанням відвідати його. Власники обрали найзловісніше місце з усіх можливих. Вони захотіли розташувати торгову точку в колишньому торговому центрі. Нині величезна будівля стоїть порожня і вважається занедбаною. Молоді люди часто приходять сюди в пошуках екстриму і яскравих вражень. Деякі городяни навіть вважають, що в стінах комплексу блукають привиди, а побудований він на старому цвинтарі. Більшість легенд - звичайні вигадки, які з'явилися, щоб дорослі лякали дітей і аргументували свою заборону на відвідування покинутої будівлі. Магазин іграшок і сувенірів "Spirit Halloween" привертає вкрай багато уваги. Шкільні приятелі вирішують влаштувати в ньому святкову вечірку. Вони надягають карнавальні костюми та пробираються вночі всередину. Друзі й подумати не могли, що їм доведеться зустрітися з духом злісного магната Алекса Віндзора. ©Kino4ua Магазин з привидами 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?