Kino4ua.com
HD 720p
R

Жити і померти в Лос-Анджелесі

Рік:
Ор. назва:
To Live and Die in L.A.
Країна:
США
Режисер:
Вільям Фрідкін
Тривалість:
01:55:53
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | AMC
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Спритному фальшивомонетнику Еріку Мастерсу роками вдавалося ховатися від поліції. Він настільки невловимий, що, зіткнувшись із таємними агентами, хлопець каже, що йому нема чого приховувати. Коли молодий і нетерплячий агент Секретної служби США Річард Ченс дізнається, що його партнера холоднокровно вбив Ерік, то спрямовує всі свої сили на затримання бандита. Він навіть сам готовий піти на злочин. Коли Ченс переходить межу між добром і злом, він захоплює свого нового партнера Джона Вуковіча і колишню ув'язнену Рут Ланьє разом із собою... ©Kino4ua Жити і померти в Лос-Анджелесі 1985 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?