Kino4ua.com
480p
R

Без даху, поза законом

Рік:
Ор. назва:
Vagabond / Sans toit ni loi
Країна:
Франція
Режисер:
Аньєс Варда
Тривалість:
01:46:13
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | КІТ
Переклад:
Original English Субтитри
Французька поліція починає розслідувати смерть молодої жінки, яка померла від переохолодження в канаві. Через короткі флешбеки опитаних людей глядач дізнається про останні тижні життя героїні - вона мандрує автостопом, краде їжу, спить де доведеться і займається сексом за гроші, аж поки одного дня не помирає через випадковість.

Аньєс Варда представила, можливо, найреволюційнішу героїню своєї фільмографії: волелюбну і сильну жінку, яка добровільно залишила патріархальне суспільство, відмовилася від гендерних стереотипів і стала одиначкою, щоб вирушити в одіссею саморуйнування в пошуках абсолютної свободи. Однак навіть у відриві від героїні "Без даху, поза законом" - це радикальне в плані сторітеллінгу кіно, що об'єднує роуд-муві, детектив і документалістику з рідкісною для кінематографу літературною традицією оповідної сітки, яка демонструє одні й ті самі події з різних боків... ©Kino4ua Без даху, поза законом 1985 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?