Kino4ua.com
HD 720p
PG

Літо напрокат

Рік:
Ор. назва:
Summer Rental
Країна:
США
Режисер:
Карл Рейнер
Тривалість:
01:26:51
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | Slava Radyk
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Авіадиспетчер Джек Честер влітку їде з дружиною і дітьми на море, щоб виправити розбурхані нерви. Там на нього чекають усі "принади" курорту: на пляжі яблуку ніде впасти, знятий будинок у жахливому стані, старшу доньку одразу ж починає спокушати атлетично складений рятувальник, наш товстун обгорає на сонці; щоб потрапити до ресторану, треба відстояти величезну чергу. Відпустка була б геть зіпсована, якби Джек не потоваришував зі старим моряком, який перетворив свою яхту на ресторан. Разом вони кидають виклик місцевому снобу, чемпіонові щорічної регати, який виселяє Честера з сім'єю з орендованого літнього будиночка, щоб помститися за попередні зіткнення. Вони приводять плавучий ресторан до ладу і готують його до регати... ©Kino4ua Літо напрокат 1985 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?