Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Аой Ашіто / Ао Аші. Шлях Аоя Ашіто (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Ao Ashi
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Сато Акіра
Тривалість:
24 хв. 30 сек. / 1еп.
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Кіото
Аой Асіто навчається в третьому класі середньої школи з префектури Ехіме. Аой високий і красивий хлопець, до того ж популярний і талановитий шкільний футболіст, і весь свій вільний час він із радістю проводить на футбольному полі, ганяючи м'яч і отримуючи від цього справжнє задоволення, адже це його улюблене хобі. Життя звело його з відомим тренером "Молодіжної ліги J", але Аой, як і багато підлітків, вирізняється складним характером і невгамовною вдачею, тому він не проґавив можливості нагрубити людині, яку практично не знає. На щастя для Аоя, Тацуя Фукуда дивився крізь пальці на його грубість, адже його дуже зацікавив хлопець.


Тренер визнав його неймовірно талановитим і перспективним футболістом, гідним шансу реалізувати себе в улюбленій справі, тому вирішив запросити хлопця в Токіо, взяти участь у своїх відбіркових тестах. Аой упевнений у собі, і навіть якщо всередині себе відчуває якусь невпевненість або страх, він усе одно погоджується на пропозицію Тацуї Фукуди та їде в Токіо, налаштований тільки на перемогу. Саме з цієї пропозиції тренера взяти участь у відбіркових тестах починається історія Аоя, який у майбутньому здійснить грандіозні зміни в японському футболі, і досягне небувалих вершин. ©Kino4ua Аой Ашіто / Ао Аші. Шлях Аоя Ашіто (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?