Kino4ua.com
HD 720p
PG

Легенда про Піпі

Рік:
Ор. назва:
The Legend of Pipi
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Джулія Шойл, Біргіт Уліг
Тривалість:
00:08:20
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | КорМет
Події цього короткометражного мультфільму розгортаються в одному котячому королівстві. У короля злий монстр украв дочку. І правитель оголосив відбір воїнів, які мають відвоювати прекрасну принцесу та повернути її до королівства.

Але на так званий кастинг прийшов лише один маленький кіт на прізвисько Піпі. Він був настільки малий, що його король не відразу помітив. А коли помітив, то був сильно розчарований. Не про такого майбутнього зятя мріяв правитель.

Але варіантів він не мав. Довелося давати наказ, тому, хто прийшов.

Відважний Піпі подався до лиходія в лігво, щоб врятувати прекрасну принцесу.

Коли Піпі прибув на місце, величезний монстр розсміявся йому в обличчя, бо був вражений його розмірами. Ким він його тільки не обзивав? Але Піпі на це було байдуже. Своїм кинджалом він пронизав ступню монстра, той звалився на землю непритомний і відпустив зі своїх лап принцесу. Однак, принцеса виявилася не такою прекрасною, як очікував Піпі. Він розчарувався і пішов шукати іншу принцесу. Він пройшов величезний шлях, доки не знайшов її. Побував у різних страшилищ, але ніяк не міг знайти ту саму принцесу. Великий та вогнедихаючий дракон охороняв її. Але Піпі побачив маску принцеси. Виявилося, що це дракон і є. Радісний, він підхопив дракона на руки і поніс до себе, окрилений любов'ю. ©Kino4ua Легенда про Піпі 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.5
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?