Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Обряд

Рік:
Ор. назва:
The Long Night
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Річ Регсдейл
Тривалість:
01:31:03
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Sunnysiders
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Мила Грейс Ковінгтон рано залишилася сиротою, не зберігши в дитячій пам'яті жодних спогадів про рідних, виросла у притулку працьовитою та вихованою дівчиною, ніби навмисне створеною для щасливого сімейного життя та облаштованого побуту. Знайомство зі спадкоємцем багатої родини Джеком Каботом завершується виникненням романтичних взаємин, а запрошення до його батьків має завершитися заручинами та призначенням дати весілля. Хлопець знає про її бажання знайти свідчення про своє походження і постійно допомагає їй у пошуках. Одного разу пара отримує повідомлення від Френка Колдуелла, який живе у своєму маєтку на півдні, який провів ретельне дослідження історії своєї сім'ї і хоче поділитися з героїнею результатом досліджень. Приїхавши в пустельний будинок господаря, розташований у лісі, обидва швидко виявляють ознаки наявності в будинку предметів дивного сатанинського культу, а персонажі, що з'явилися, в мантіях і масках з черепів тварин виглядають вкрай загрозливо. Гостям доведеться серйозно поборотися за свої життя та можливість залишити моторошне місце. ©Kino4ua Обряд 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?