Kino4ua.com
480p
R

Психо 3

Рік:
Ор. назва:
Psycho III
Країна:
США
Режисер:
Ентоні Перкінс
Тривалість:
01:32:50
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТРК Україна
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Морін Койл - психічно нестабільна черниця, стоїть на карнизі дзвонової вежі, збираючись покінчити життя самогубством. Інша черниця намагається зупинити її, між жінками зав'язується боротьба, і Морін випадково зіштовхує жінку, яка розбивається на смерть. Морін, розгублена і зневірена, змушена відмовитися від сану і покинути монастир.

Тим часом Норман Бейтс усе ще володіє готелем і живе з трупом своєї нової матері, Емми Спул, яка зникла близько місяця тому. Місцева влада і колишній бос Нормана, Ральф Статлер, починають її пошуки. Норман знаходить собі асистента - музиканта Дуейна Дюка, який відчайдушно потребує грошей.

А в місті з'являється наполеглива журналістка Трейсі Венабл з Лос-Анджелеса, яка пише статтю про місцеві вбивства - вона вважає, що Норман знову взявся за старе, а Морін заселяється в готелі Нормана, якого зацікавила дівчина з ініціалами М. К. Незабаром у них починається роман, а Морін здається, що вона нарешті знайшла заспокоєння, от тільки інша особистість Нормана, рветься назовні - через стільки років місіс Бейтс не може залишити сина. ©Kino4ua Психо 3 1986 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?