Kino4ua.com
480p
R

Розслідування / Справа назаретянина

Рік:
Ор. назва:
L'inchiesta
Країна:
Італія, Іспанія, Туніс
Режисер:
Даміано Даміані
Тривалість:
01:42:45
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Перший
Переклад:
Original English Оригінал
Зникнення тіла назаретянина Ісуса породило безліч найрізноманітніших розмов і надзвичайних історій про воскресіння цього чоловіка і його приналежність до божого роду. Римський імператор Тиберій вирішив відправити на місце події свою довірену людину, щоб та все з'ясувала про цю справу. Вибір імператора припав на свого радника сенатора Тауруса, який вирушив до Палестини для розслідування. Прибувши туди, римлянин розуміє, що з цією людиною з Назарету все було не все так просто, і що більше він з'ясовує, то більше в нього з'являється запитань. ©Kino4ua Розслідування / Справа назаретянина 1986 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?