Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Кращі часи

Рік:
Ор. назва:
The Best Of Times
Країна:
США
Режисер:
Роджер Споттісвуд
Тривалість:
01:44:07
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Дванадцять років тому команда з американського футболу з містечка Бейкерсфілд виграла у місцевих гравців через безглузду випадковість - форвард Джек Данді проґавив м'яч, кинутий Ріно Гайтауером. Джек, який одружився з донькою власника банку, обійняв там високу посаду. Ріно, працюючи у своїй майстерні з ремонту автомобілів, частенько згадує той жахливий випадок, що покрив ганьбою всю команду.
Колишні спортсмени животіють у глушині, тут нічого не відбувається, містечко буквально дрімає, його мешканці живуть минулим, раз у раз повертаючись думками в той далекий час, коли були молоді. Інтелігенту, який досі картає себе за той незабитий гол, вдається підняти місто з колін, і заразити його жителів небувалим азартом. Колишні товариші нині солідні дядьки, які давно розгубили фізичну форму, тренуватимуться до знемоги, щоб вийшовши на поле, цього разу довести собі та близьким, що вони ще уххх! ©Kino4ua Кращі часи 1986 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?