Kino4ua.com
480p
PG-13

У горі і в радості

Рік:
Ор. назва:
Honeymoon Academy
Країна:
США
Режисер:
Джин Квінтано
Тривалість:
01:29:44
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | AMC
Провідний актор радіотеатру Ларі Еббот страждає на один недолік - він страшенно боїться грому і блискавки, і це заважає йому нормально виступати у виставах жаху. Оскільки Ларі збирався одружитися, то його з нареченою Вікі Пірл запросили на церемонію одруження в родовий замок Ебботів. На весілля з'їхалися всі представники сімейства зі своїми дружинами. Від самого початку перебування в замку Ларі занурюється в атмосферу таємничості та страху, яку вміло створив дядько за допомогою нареченої Ларі. Екстравагантні родичі, серед яких є знаменитий фокусник, у міру сил допомагають дурити Ларі. ©Kino4ua У горі і в радості 1986 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?