Kino4ua.com
HD 720p
PG

Яйця Дракона (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Dragon Ball
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Окадзакі Мінору
Тривалість:
24 хв. 40 сек. / 1еп.
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Клан Kaizoku, Studio Sengoku
На перший погляд дитячий серіал, але що більше дивишся, то більше розумієш, що він схожий на сучасний сенен. Незліченні бої, пошук себе, пікантні чи безглузді ситуації, сила духу та вірні друзі, неймовірні пригоди. Все почалося з того, що одна дівчина на ім'я Бульма знайшла в підвалі кулю. Дівчина, хоч і "блондинка" за вдачею (така ж наївна і літаюча в хмарах), але геніально розумна. І ось вона вирішила більше дізнатися про знайдену кулю. Виявилося, що це Перлини Перл мають неймовірну силу, виконувати будь-які бажання. Але виявилося, що у природі існує 7 таких перлин і для виконання бажання треба зібрати їх усіх. У пошуках перлів Бульма зустрічає хлопця, який живе високо в горах під назвою Сон-Гоку. Гоку дуже дивний хлопець, у порівнянні зі звичайними людьми у нього є хвіст, як у мавп і він дуже сильний. Розумом він не блищить, все ж таки до школи не ходив, виховав його тільки дідусь і крім нього, він нікого не зустрічав. Але перед смертю дідусь заповів йому кулю, і сказав берегти його. Буль зустрівши такого простака, вирішила перли "позичити на віки". Гоку не віддав. Тоді Бульма запропонувала Гоку подорожувати з нею світом збираючи перли, заодно захищати її, як звелів йому його дідусь і тренуватися в бойових мистецтвах. ©Kino4ua Яйця Дракона (1 Сезон) 1986 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb8.6
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?