Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Останній Імператор

Рік:
Ор. назва:
The Last Emperor
Країна:
Велика Британія, Італія, Китай, Франція
Режисер:
Бернардо Бертолуччі
Тривалість:
02:43:05
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Історико-біографічний фільм Останній імператор розповідає про життя останнього китайського імператора Пу І. Фільм відображає два життєвих періоди Пу І: його правління, як останнього імператора і життя, після того, як велика Піднебесна імперія впала під гнітом великих змін. У 1908 році, у трирічному віці Пу Ї стає імператором Китаю, а пізніше і Манчьжоу-Го. Хлопчик останній спадкоємець великої імператорської династії, яка тисячі років правила Китаєм. Формально він імператор, володар багатомільйонної держави, але насправді маленька дитина, яка бажає гратися і гратися. До Пу І ставилися, як до божества, поклонялися йому і дозволяли робити все, що йому заманеться, крім одного - маленькому імператору заборонялося залишати межі палацу. А за стінами Забороненого міста - найбільшого палацового комплексу на планеті - світ активно переживав зміни і великі зміни, які в 1924 році призвели до перевороту, а пізніше ув'язнення останнього імператора. ©Kino4ua Останній Імператор 1987 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?