Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Повсталий з пекла

Рік:
Ор. назва:
Hellraiser
Країна:
Велика Британія, США
Режисер:
Клайв Баркер
Тривалість:
01:33:21
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Антигламур
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Коли ти просто дрібний злочинець, то твоє самолюбство, так чи інакше, починає страждати. Здається, що от якби справи були серйознішими, а ти був небезпечнішим і шанованішим, то багато чого б змінилося. Відчуття того, що тебе бояться, і ти можеш керувати людьми, - одне з найпривабливіших. Френк нічим не примітна людина, якщо не брати до уваги його неприємний характер і справи, які він провертає. І яка ж радість його охоплює, коли на одному з ринків Френк бачить шкатулку-головоломку. Продавець переконує його в тому, що річ дуже небезпечна. Той, хто зможе її зібрати, випустить демонів, а вони подарують власнику справжню насолоду. Найбільше Френку цікаво, що ж демони вважають насолодою. Купуючи скриньку, Френк навіть не підозрює, що потрапив у пастку. ©Kino4ua Повсталий з пекла 1987 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?