Kino4ua.com
480p
R

Прихований ворог

Рік:
Ор. назва:
The Hidden
Країна:
США
Режисер:
Джек Шолдер
Тривалість:
01:37:04
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Сюжет оповідає про серію загадкових злочинів, що перебувають на особливому контролі правоохоронців, зокрема й сержанта Томаса Бека з відділу з розслідування вбивств. Безуспішно ламаючи голову над тим, які мотиви спонукали колись винятково законослухняних громадян здійснювати зухвалі пограбування і жорстокі вбивства, він на додаток до всього змушений миритися зі своїм новим напарником, нав'язаним йому керівництвом. Цей новоприбулий агент ФБР на ім'я Ллойд Галлахер виявляється людиною вельми специфічною, яка діє дуже дивно і плутано викладає свої думки, але водночас явно щось приховує. Він не подає виду, але безумовно знає якісь невідомі іншим деталі шокуючих правопорушень, чим ще більше налаштовує проти себе Бека, який перебуває в повному подиві щодо моторошних перетворень, що кояться з колись добропорядними людьми. ©Kino4ua Прихований ворог 1987 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?