Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Часи радіо

Рік:
Ор. назва:
Radio Days
Країна:
США
Режисер:
Вуді Аллен
Тривалість:
01:28:31
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Дії фільму відбуваються в тридцятих-сорокових роках минулого століття в Нью-Йорку. У центрі сюжету опиняється велика єврейська сім'я, члени якої обожнюють слухати різні передачі по радіо, через що між ними досить часто виникають сварки. У той час радіо практично не вимикалося і було чи не єдиною домашньою розвагою. Величезна кількість людей обожнюють слухати улюблені передачі, але, мабуть, ніхто так не любить радіо, як юний хлопчисько Джо, який завдяки саме цьому винаходу людства пізнає світ і слухає улюблені мелодії. Фільм скоріше є ностальгічною розповіддю про минуле, що безповоротно минуло... ©Kino4ua Часи радіо 1987 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?