Kino4ua.com
480p
PG

Так починається злочин

Рік:
Ор. назва:
Com'è dura l'avventura
Країна:
Італія
Режисер:
Флавіо Могеріні
Тривалість:
01:31:50
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | TV5
Оресто Ракка - великий промисловець, який, щоб уникнути банкрутства своєї компанії, вирішує провернути аферу з отриманням страховки. Він підмовляє свого зятя Джіанні Заппі потопити належну йому яхту "Джулія", покинуте судно на узбережжі Марокко. На роботу Джіанні наймає довірливого капітана П'єро Бігацца, який колись давно був капітаном на яхті "Джулія". Бігацца живе разом зі своєю потворною 15-річною племінницею Крістою, яку залишає під опікою Оресто. Поки Джіанні і Бігацца пробираються Північною Африкою до місця знаходження яхти, Оресто вирішує спокусити Крісту, яка за допомогою косметолога перетворюється на справжню красуню. Діставшись місця призначення, Джіанні та Бігацца вирішують одразу ж вирушити на яхті в море. Під час плавання починається сильний шторм, і без того несправне судно починає зазнавати лиха. Опинившись на краю загибелі, Джіанні в усьому зізнається Бігацца. Бігацца зв'язується телефоном з Оресто й обіцяє віддати його під суд за шахрайство, коли повернеться до Італії. Оресто це дуже не подобається, і він разом із Крістою вирішує вирушити на пошуки Джіанні та Бігацца. Помітивши їх живими на дрейфуючому плоту, Оресто змінює свої плани і залишає їх на волю долі. Однак, через кілька днів, коли Джіанні та Бігацца перебувають на межі смерті, їх помічає рятувальний вертоліт... ©Kino4ua Так починається злочин 1987 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?