Kino4ua.com
HD 720p
R

Круті хлопці не танцюють

Рік:
Ор. назва:
Tough Guys Don't Dance
Країна:
США
Режисер:
Норман Мейлер
Тривалість:
01:49:34
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал
Класичне "чорне кіно" по-американськи тримає в напрузі, давлячи похмурою атмосферою і цинізмом. Тут зворотний бік красивого життя показано зі злим гумором. Втім, діалоги цілком дотепні, адже режисер - відомий письменник Норманн Мейлер, і сценарист він же, і автор ідеї. Екранізований літературний бестселер Мейлера представляє головного героя - Тіма Меддена. Він невдалий письменник, уже колишній чоловік багатої жінки. До всіх неприємностей особистих і професійних додається втягнення героя в заплутану кримінальну історію. Убито кілька людей, зокрема, колишню дружину Тіма Меддена... ©Kino4ua Круті хлопці не танцюють 1987 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?