Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Пожежник Сем (1 - 10 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Fireman Sam
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Гері Ендрюс
Тривалість:
1 серія: ~10:00 (цілком серій: 25)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Піксель
Сем — милий і господарський хлопець, відомий усім жителям рибальського містечка Понтіпенді. Знають його за добру вдачу, життєлюбність і підтримку, яку він надає городянам, що зверталися до нього. Хлопець — сміливець, яких мало. Він щодня бореться з пожежами в місцевих лісах і школах, працює як рятувальник, коли люди губляться в горах або травмуються. Одягаючи уніформу, Сем стає справжнім бійцем, який постійно виходить переможцем із боротьби з природною стихією. Начальство виділяє його серед інших, вогонь для пожежного честь і слава означають мало, адже його основна мета - допомагати людям і усувати вогонь, зводячи його до мінімуму руйнівну силу. Він регулярно звертається до місцевих школярів з лекціями про правильну поведінку у надзвичайних ситуаціях, пояснює, як можна уникнути пожеж, чим варто гасити полум'я будинку. Герої серіалу постійно потрапляють у кумедні та небезпечні ситуації. Але як би не було складно, команда пожежної частини, де працює головний герой мультсеріалу, завжди готова прийти на допомогу. При цьому в серіалі доступно пояснюється, як вести себе в таких ситуаціях, і як у майбутньому запобігти їх виникненню. ©Kino4ua Пожежник Сем (1 - 10 Сезон) 1987 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb6.1
10 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?