Kino4ua.com
480p
G

Спочатку було Життя (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Il était une fois... la Vie / Once Upon a Time... Life
Країна:
Франція
Режисер:
Альбер Баріє
Тривалість:
1 серія: 24:00 (цілком серій: 26)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Da Vinci
Професор Маестро, поліцейський Діккі та його армія лейкоцитів уважно стежать за крихітними вірусами, які активно намагаються вразити організм. Поки віруси ледве пробиваються через людські органи, в бій вступає основний захисник — імунітет людини, якій доведеться запобігти зараженню і потенційній хворобі. Спостерігаючи за дивовижною роботою людського організму, Маестро, Діккі та інші продовжують досліджувати складні теми, включаючи будову клітин людини, вироблення гормонів, взаємодію окремих органів один з одним та багато іншого. ©Kino4ua Спочатку було Життя (1 Сезон) 1987 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb8.0
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?