Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Дитяча Гра / Дитячі ігри

Рік:
Ор. назва:
Child's Play
Країна:
США
Режисер:
Том Холленд
Тривалість:
01:27:07
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Маленький Енді з першого дня не злюбив нову іграшку на прізвисько Чак. Він намагався розповісти дорослим причини свого страху, але вони списували те, що відбувається, на бурхливу фантазію дитини. Тільки він знав про переселення душі серійного вбивці, який вибрав як оболонку предмет для розваги дітей. Навіть дивна загибель няні не здалася недовірливим скептикам достатнім доказом правдивості теорії розважливого хлопчиська. Але наставала низка незрозумілих і небезпечних пригод, здатних призвести до великої кількості жертв. Втомившись перебувати в тілі бездушної ляльки, дух чудовиська вирішив переселитися в тіло людини. Енді намагався самостійно розібратися з низкою нескінченних халеп, чуючи від родичів історії про серію вбивств, що захлеснули Лос-Анджелес. А монстр із кожним днем ставав дедалі сильнішим і небезпечнішим, несучи руйнування і вселяючи страх у всіх мимовільних учасників подій, що відбуваються поруч. ©Kino4ua Дитяча Гра / Дитячі ігри 1988 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?